Spolupráce

Hezký portét je jedním z nejkrásnějších dárků, který si můžete dát a to v nezávislosti na vašem věku, protože člověk je krásný v každém věku (a v každém věku je jiný) a v dnešní době je přeci tak snadné a dostupné si nechat pěkný portrét zhotovit.

Staňte se na malý okamžik modelkou/modelem

Vyzkoušejte si roli modelky a odneste si z focení žážitek. Nejenom začínajícím modelkám/modelům, ale i všem ostatním ženám či mužům nabízím velice kvalitní, zajímavé, umělecky retušované fotografie. Darujte partnerovi například kalendář, na kterém budete 12x vy a přitom pokaždé jinak. Najděme spolu úhel ze kterého budete vypadat famózně. Díky umělecké retuši se pak vaše přednosti ještě zvýrazní a přípaně potlačí drobné nedostatky.

Profesionální focení portrétu v exteriéru

Nabízím profesionální focení v exteriéru, kde je přirozené světlo a díky okolní přírodě či městkému prostředí vznikají působivé fotografie. Portrétové fotografie jsou jako stvořené pro zachycení vaší ženskosti a přitažlivosti.

Co můžete očekávat?

Co můžete očekávat pokud se mnou budete realizovat vaše portrétové focení? Očekávat můžete, že od vás nic očekávat nebudu. Osobně si myslím, že nejlepším začátkem focení je vzájemně se poznat, popovídat si o vaší přesné představě o výslednch fotkách a shodit ze sebe prvnotní trému z nového seznámení.

Nejhezčí úsměv je ten od srdce

Když nemáte zkušenosti s focením, pak se většinou kvalitní fotografie podaří spíš náhodně, zrovna když se člověk nesoustředí. Jde pouze o to vytvořit pro tuto možnost prostor, a to mám na starosti já.Takže hoďte za hlavu obavy z toho, jak by něco mělo nebo nemělo být, a buďte tím, kým jste – to úplně stačí! Každý člověk je pro mě obrovskou inspirací a jsem velice rád, že mohu právě s lidmi pracovat. Ba co víc, že jim mohu dělat radost prostřednictvím fotografování.

Reklama :